Tweedehands vaatwasser voor 60 euro!

Last updated on November 28th, 2024 at 01:25 pm

tweedehands vaatwasser

Hoe vind je onze nieuwe tweedehands vaatwasser, hierboven op de foto?

Tweedehands vaatwasser gekocht bij kringloop

Naar goed gebruik, en geheel volgens het gezegde: ‘Een ongeluk komt nooit alleen’ kregen we na een lekkage in ons verwarmingssysteem, problemen met onze afwasmachine.

Vaatwasser kapot: reparartie kosten 500 euro

Hoopvol belde ik een monteur die de afwasmachine na zorgvuldig onderzoek, en diverse pogingen tot reanimatie, tot ‘niet meer te redden’ verklaarde. Een reparatie zou 500 euro kosten!

Vaatwasser op marktplaats?

Dus rende ik naar de computer en zocht op Marktplaats naar afwasmachines. De goedkoopste die ik vond kostte 100 euro. Maar toen herinnerde ik me: onze kringloopwinkel heeft tegenwoordig een heuse website met daarop het aanbod. En inderdaad, in het filiaal in Groenlo stond een afwasmachine van het merk Atag voor 60 euro te koop.

Tweedehands vaatwasser voor maar 60 euro

En nu zijn wij de blijde eigenaren van een uitstekend functionerende afwasmachine, voor maar 60 euro. De vaatwasser inruimen was nog nooit zo leuk. En door een tweedehandsje te kopen belasten we het milieu minder dan met een nieuwe. Zoals je op de foto kunt zien, matcht hij niet bepaald met de rest van de keuken maar dat vinden we niet erg.

Hoewel ik de gezelligheid van afwassen ken van horen zeggen, vind ik het toch vooral een gigantische klus, en zou ik mijn afwasmachine niet graag missen. Al is het maar omdat mijn aanrecht veel netter is, simpelweg doordat ik de vuile afwas er in kan zetten.

Tweedehands vaatwasser groot succes

Het is inmiddels 12 jaar later, en ik kan zeggen dat de tweedehands vaatwasser een groot succes was. Toen we verhuisden naar het platteland wilde ik hem zelfs meenemen. Maar de keuken verkoper overtuigde me ervan dat dit ‘zonde’ was van de mooie keuken. Dus liet ik me overhalen tot een nieuwe Ariston vaatwasser.

Lang verhaal kort, we zijn inmiddels al aan onze derde vaatwasser toe!

Met verlangen denk ik aan die geweldige tweedehands vaatwasser van de kringloop.

Keuken inspiratie: Pin voor later

keuken inspiratie

Leestips

Heb jij een afwasmachine of was je af?


Discover more from Huisvlijt

Subscribe to get the latest posts sent to your email.

Similar Posts

18 Comments

  1. ik heb echt ehm al 20 jaar afwasmachine(s) sinds ik op mijzelf ging wonen dus, maar heel gek soms de laatste tijd bekruipt me het gevoel wel eens van als hij stuk gaat ga ik eerst eens kijken of dta afwassen nou echt zo vervelend is( en dat terwijl ik er altijd gek op was,op mijn afwasmachine dus)
    Het zal de leeftijd wel zijn ;-) hoe ouder men word..hoe gekker.

  2. Ik heb net een grote afwas achter de rug en heb er dus geen. Ik zou er geen keukenkastje voor op willen offeren en we zijn maar met zijn tweeën dus zo klaar. Goede keus van je om een tweedehands apparaat te nemen.

  3. Sinds eind jaren 70 hebben wij een afwasmachine. Heerlijk opgeruimd. Toch herinner ik me de knotsgezellige momenten van vroeger. Mijn moeder waste af en mijn broertje en ik droogden en ruimden op. We zongen vaak de sterren van de hemel.

  4. Hier wel een afwasmachine, heb het 2 jaar zonder gedaan en wat was ik blij dat ie eindelijk geinstalleerd was. Vooral in de zomer had ik het idee dat ik de hele dag aan het afwassen was zodat de vliegen niet op de afwas zouden gaan zitten, En het grootste voordeel van de afwasmachine altijd een opgeruimde keuken, Gr. Cisca, Servie

  5. Ook wij hebben geen afwasmachine en ik wil er ook geen. De kinderen helpen altijd mee en ik heb na de afwas altijd een sopje om de keuken te soppen.
    Maar ik denk dat ik met 5 kinderen graag een afwasmachine zou hebben. Maar nu weet ik niet beter en ik vind het geen vervelend werk, lekker de radio er bij aan.
    Ik was trouwens maar 1 keer per dag af, in de avond. Ik spoel na het eten ( ontbijt\lunch ) de vaat goed af en laat het drogen in een afdruiprekje. s’Middags gebruik ik een gedroogd bord en beker gewoon opnieuw, dus geen extra borden en bekers uit de kast.
    Maar 60 euro is een koopje!

  6. Onze vaatwasser is een paar maanden geleden kapot gegaan en wij hebben nog geen andere. En eigenlijk mis ik het ook niet, het afwassen is zo gedaan. Maar een mooie koop heb je gedaan.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.