Sneeuwvrij

sneeuwvrij
11 december 2017

Je hebt ijsvrij, en nu dus ook sneeuwvrij. Mijn jongste zoon is alweer terug van school, en in mijn mailbox vond ik onderstaand bericht:

‘Geachte ouder/verzorger,

In verband met de winterse omstandigheden stoppen vandaag, maandag 11 december, de lessen na het vierde lesuur. Dit is om 11.55 uur.’

Hoe is het bij jullie wat betreft school en werk? Vrij of gewoon er naar toe?

Similar Posts

34 Comments

  1. Manlief fietst (9 km) en kwam begin van de middag thuis en werkte daar verder. Net als de rest van zijn bedrijf trouwens!
    Dochterlief was gewoon om 14:45 uit. Ik was ook blij toen ze allebei thuis waren! Zelf werkte ik sowieso thuis dus dat was niet moeilijk :)
    Hoe deed Floris dat vandaag?

  2. Gelukkig werk ik veel thuis, en zo ook vandaag. Mijn man is tennisleraar en die lessen gingen niet door en de kinderen ondernamen de busrit naar school ook niet. Ze werden in eerste instantie wel geacht te komen maar rond 12.00 kwam het bericht dat de lessen toch zouden gaan stoppen. Uiteindelijk werd het dus een dag met de hele familie thuis. :)

  3. Mijn man moest gewoon naar kantoor want maandag is hun drukste dag. De kleine is lekker samen door de sneeuw naar het kdv gewandeld, en de oudste was ziek lekker in bed gebleven. Vandaag staking dus extra lang weekend

  4. Mijn kinderen zouden maar wat blij zijn als de school zo een bericht zou sturen denk ik…
    Maar helaas, hier is het gewoon school :(

    Xxx

  5. Hier was ik blij dat ik de jongens lopend van school haal, maar ik snap heel goed dat ze kinderen eerder naar huis stuurde, vooral als er gefietst moest worden.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.