Kringloopvondst: Blond Amsterdam Petit Fours

Last updated on September 20th, 2022 at 03:38 pm

petit fours

Dit leuke petit fours schoteltje van Blond Amsterdam vond ik ook nog in de kringloopwinkel in Groenlo tijdens een rondje kringlopen. Voordat iemand kritisch vraagt:

‘Leuk, maar waarvoor ga je het gebruiken?!’

zal ik je dat vertellen!

Schoteltje Blond Amsterdan voor mijn citroencake!

Ik gebruik het bij mijn koffie van 10 uur voor mijn stukjes citroencake!

Zo smaakt de cake extra lekker : )

Wat betekent petit fours eigenlijk?

Petit fours is Frans en betekent ‘een klein gebakje’. (Met dank aan Wikipedia ; )

Schoteltje Blond Amsterdam kopen

Het kostte 2,50 bij de kringloop. In de officiële Blond Amsterdam webshop kost een dergelijk schoteltje zo’n 5,95. Op wehkamp.nl verkopen ze het onder de noemer ‘theetip‘ en kost het 6,95.

Je kunt het ook kopen bij Intratuin warempel. Daar kost het 4,95.

Leestips


Discover more from Huisvlijt

Subscribe to get the latest posts sent to your email.

Similar Posts

16 Comments

  1. Voor een bordje uit de kringloop vind ik het duur. Ik vind de kringloopwinkel de laatste tijd zowiezo erg duur geworden, € 6,95 voor een broek, € 4,50 voor een 2de hands horloge. Vroeger kwam ik er vaak om even te snuffelen, tegenwoordig vanwege de prijzen minder. Ik heb namelijk genoeg kleding in de kast hangen.

  2. De naam petitfour is Frans en betekent ‘kleine oven’. Men zou vroeger kleine gebakjes hebben gemaakt in ovens die nog warm genoeg waren, maar niet meer voorzien werden van de kostbare brandstof.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.