Nonce verification failed no more + zijn er technische problemen waar jij tegenaan loopt op Huisvlijt?

nonce verification failedHet is een probleem op verschillende wordpress blogs: je probeert een reactie achter te laten, klikt op versturen en dan krijg je:

Nonce verification failed.

Lekker dan. Zeker als je zojuist een prachtige pennenvrucht met allemaal mooie inzichten had ingetikt is dat vervelend.

Ook op Huisvlijt deed Nonce verification zich helaas voor.

Nonce verification failed: opgelost

De enige manier om dit probleem op te lossen is ‘iets uitzetten’ in de instellingen voor reageren. Dat heb ik nu gedaan, maar dat  heeft dan weer als gevolg dat je naam en blog url niet meer automatisch voor je worden ingevuld.  Tsja…  ‘Kiezen uit twee kwaden,’ heet dat.

Bloggen is wat dat betreft net het gewone dagelijks leven; je lost het ene probleem op en dat veroorzaakt een ander probleem.

Niettemin, ik hoop dat probleem nummer 2 toch minder hinderlijk is dan probleem nummer 1.

Laat het me vooral weten in de comments!

En dat kan nu weer zonder nonce verification failed ; )

Update Nonce verification failed: oplossing mislukt

Helaas blijkt dat mijn oplossing ook niet werkte. Weliswaar kon iedereen dan weer reageren, maar het formulier staat vervolgens geen url toe om eventueel je blogadres in te vullen. Dus nu staat het weer als vanouds.

nonce verification failed

Niettemin, ik kon zojuist wel reageren zonder dat ik Nonce verification kreeg na een update van de Jetpack plugin.

Zou het probleem dan toch zijn opgelost nu?

Leestip

Reageren op Blogspot blogs

Kun jij gewoon reageren op Huisvlijt? En nu we het toch over technische dingen hebben: zijn er nog andere téchnische problemen waar je tegenaan loopt?


Discover more from Huisvlijt

Subscribe to get the latest posts sent to your email.

Similar Posts

23 Comments

  1. Hoi hoi
    Ik had er ook last van.
    Hopelijk nu niet meer!
    Ik kopieerde mijn tekst al steeds voordat ik op verzenden klikte.
    En volgens mij kan ik het nu versturen zonder verder iets te hoeven doen, ben gewoon ongelogd op wordpress.

  2. Eigenlijk gaat het nu wel goed op de blog, geen flitsende pop-up meer.
    Maar het beeld versprong net en kwam ik op een advertentie terecht en was mijn nog niet verzonden reactie verdwenen.
    En werkte je blog niet niet meer in Firefox en moest ik overstappen op Chrome. Hans

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.