Tuinkabouter: leuk of überkitsch?
Last updated on June 27th, 2023 at 12:12 pm
Ik had hem al een paar keer zien staan bij de Blokker, maar te duur bevonden. Maar nu was hij van ruim 18 euro afgeprijsd naar 8 euro. Een heuse Rien Poortvliet Kabouter.
Hij verwelkomt nu iedereen die bij ons aan de deur komt : )
Ik weet dat tuinkabouters als kitscherig worden beschouwd. En een hele tuin vol tuinkabouters hoeft van mij ook niet. Maar eentje bij de voordeur vind ik wel leuk.
Hoewel, inmiddels heb ik dus al wel 3 tuinkabouters…
Mijn tuinkabouters
Deze kocht ik vorig jaar, en is permanent voor mij aan het werk. Ik vind de blik op zijn gezicht wel een beetje irritant moet ik zeggen. Volgens mij slaat hij zijn ogen ten hemel… Wat dat betreft heeft hij veel weg van mijn kinderen als ik ze vraag om iets te doen.
En zo denk ik over het moderne onderwijssysteem
En deze laat zien hoe ik over het moderne onderwijssysteem denk… Een tuinkabouter met een middelvinger…
Wat vind jij van tuinkabouters?
Discover more from Huisvlijt
Subscribe to get the latest posts sent to your email.
Eigenlijk heb ik niets met tuinkabouters maar toch staan er twee in de tuin. Die hebben we gekregen toen mijn jongste dochter geboren werd. Haar naam (Amelie) komt uit de gelijknamige film waarin een hele grappige scene met een tuinkabouter zit. Het was dus een ontzettend origineel en attent kraamcadeautje. Dus nu hebben we twee tuinkabouters en eigenlijk ziet het er best gezellig uit. ;)
Dat is zeker een attent kraamcadeautje zeg! Echt goed over nagedacht.
Ook kabouters gehad.
Nu naar de kabouter pensioen .
Bij verzamelaar .
Was een leuke versiering in de tuin maar te veel zorg nodig al je begrijpt wat ik bedoel.
Ik vind tuinkabouters echt té stom. Trauma van vroeger denk ik toen mijn ouders er wel 20 in de tuin hadden staan. Haha!
Maar die laatste vind ik dan wel weer echt heel erg leuk. Iets met de tegenstelling van het überbrave van een tuinkabouter en dan die vinger erbij. Een leuke juxtapositie!
LOL. Je ouders hadden er echt veel Anka. Waren ze zo dol op tuinkabouters?
Die van Rien Poortvliet vind ik de leukste :-)
Vind een RP kabouter wel leuk. Maar voor de tuin? Achter mss. De ene kabouter kijkt denkt ik of ie nog lang door kan gaan buiten en of er geen regen in de lucht zit.
Heb hier een haan bij de voor deur. Moet nog geverfd worden, maar de hele tuin is een Rommel, dankzij vorige bewoners, dus niet zo heel erg.
Maar in Holland zien veel tuinen/ramen er hetzelfde uit qua decoratie.
Groet, Wilma
Dat vind ik interessant Wilma. Welke decoratie zie je veel in Nederland?
En is er in Canada meer variëteit in de tuinen en voor de ramen?
als er bijv. een x aantal potten in de ramen staat, de kleur verf binnen..
Hier zijn er mooie tuinen en huizen,maar net zoveel rommelig.
Echt niet mijn ding, en gelukkig denkt Ben er net zo over. Zo eentje komt er hier niet in… maar voor een gezin met kinderen is het weer een ander verhaal natuurlijk…
Fijne avond,
liefs,
Mirjam
Hier geen tuin maar ik vind het wel grappige kitsch al moeten het er niet teveel worden. Ik zou wel de neiging hebben om ze in een bepaalde absurde setting te zetten ofzo. Iets wat niet zo goed klopt met zijn uitstraling maar wel geinig is.
Ik vind tuinkabouters echt heel lelijk. Daar heb ik mijn zus ooit voor de grap een tuinkabouter cadeau gedaan en hem Dirk genoemd. Nu 7 jaar later staat hij er nog steeds haha.
Grappig dat je zus hem zo in ere houdt Elaintje.
Ik heb zelf niks met tuinkabouters, maar Rein Poortvliet schijnt weer helemaal hip and happening te zijn. En die met de middelvinger zou ik dan ook nog wel in de tuin zetten, hahaha :p
Ik vind tuinkabouters wel grappig ik heb er een kleintje staan op een tafeltje in de tuin,maar mijn ouders die hadden er verschillende tussen de bloemen staan en die met zijn broek naar beneden vonden de kleinkinderen geweldig.