Iets maken van een stomme miskoop
Op de dag dat mijn vader werd begraven ging ik met mijn dochter, die uit Engeland terug was gekomen, een rondje wandelen bij het dorpje Harreveld.
Op weg naar huis besloten we ‘even’ naar de Action te gaan want die hebben ze niet in Engeland.
Het was een recept voor domme dingen kopen.
Mijn vader was net overleden, er lag een drukke dag voor me en ik was onder de indruk dat mijn oudste dochter er weer was.
Tuintafeltje gekocht: miskoop
Bij de Action zag ik een tuintafeltje staan met de belofte dat je de lengte van de poten kon aanpassen. Nou wil het geval dat onze tuin nogal eh… ongelijk is. Ik kreeg dus meteen visioenen van nooit meer een wiebelende tuintafel waarbij alle thee en koffie over de kopjes heen vliegt. Het was typisch een gevalletje domme miskoop. En dat had ik kunnen weten want het is helemaal niet het soort tuintafeltje dat ik leuk vind; bovendien koop ik mijn tuinmeubilair graag bij de kringloop. Daar is het net zo lelijk, maar wel veel goedkoper.
Wie iets koopt moet op de blaren zitten
Hoe dan ook, wie iets koopt moet op de blaren zitten. Het tuintafeltje staat braaf dienst te doen tegen de muur bij mijn kantoortje. En elke keer dat ik hem zie denk ik:
‘Ik vind hem niet mooi.’
Bovendien wiebelt hij, want het is me niet duidelijk hoe dat superhandige verstellen van die poten werkt. Maar toen kwam ik een oude blogpost van mezelf tegen, uit de tijd dat we nog in de stad woonden. En ik zag hoe ik daar een simpel tafeltje een vrolijk uiterlijk had gegeven met een kitsch kitchen achtig tafelzeil.
Zwaar geïnspireerd kocht ik een dergelijk tafelzeil bij budgetstoffen.
En als ik nu naar buiten kijk dan denk ik tevreden:
‘Zo is het een stuk beter!’
Nu alleen nog wat doen aan dat wiebelen.
Wat was jouw stomste miskoop?
Discover more from Huisvlijt
Subscribe to get the latest posts sent to your email.
Mijn stomste miskoop is waarschijnlijk een auto geweest…
Dat is een wat duurdere miskoop Sjoerd. Ik ben benieuwd: wat maakte de auto een miskoop? Deed hij het niet goed?
O, wat is het leuk geworden! (ik heb geloof ik geen één tafeltje zonder kleedje ;-))
Ja, lang leven kleedjes Liebeth : )
het is inderdaad leuk geworden
goed opgelost
Een @->- voor U.
Mijn stomste miskoop waren 2 tuintafeltjes bij de Action. Was al heel lang op zoek naar een inklapbaar tafeltje omdat ik maar een klein tuintje en het alleen neerzet als ik buiten wil eten en toen stonden ze ineens bij de Action en ik dacht ik koop er ook een voor mijn dochter, maar ja het past helemaal niet op haar balkon. Te lang gewacht met terugbrengen en nu staat het nog ingepakt in de berging. Misschien binnenkort maar eens naar de goede doelen kringloop dan brengt het nog een paar euros op voor het goede doel.
Wat jammer dat het niet past bij je dochter; ik vind het een lieve en attente aankoop van je. Maar in een goede doelen kringloop wordt er vast nog wel iemand blij van.
Heerlijk vrolijk zo! Mijn grootste miskoop zal ongetwijfeld iets met kleding zijn geweest. Ik herinner me bijvoorbeeld een spijkerjurkje. Hartstikke leuk en met passen was ie prima. Maar toen ging ik ‘m dragen en na een half uur was ik er helemaal klaar mee, want het was veel te ‘stijf’. Ik heb het uiteindelijk maar aan m’n zusje gegeven. Ik zou ‘m toch niet gaan dragen.
Oh, dat kan ik me heel goed voorstellen Naomi. Soms kan iets echt leuk staan, maar dan voelt het gewoon toch niet goed. En stijve stof vind ik ook onprettig.
Jammer van miskoop. Maar wel geslaagd bij kringloop zo te zien. Tafelzeil is veel te duur bij bolcom. Ergens ander ben je nog veel goedkoper uit Nicole. Wel mooie zeil. Staat leuk zo.
Een toestel om de rugpijn te verlichten was onze domste aankoop. Het toestel staat nog steeds stof te verzamelen.
Balen Suske. Doet het apparaat niet wat het belooft?
Dat heb je uitstekend opgelost: het ziet er heel erg leuk uit zo.
En mijn grootste miskoop? Geen idee, dat zijn er ongetwijfeld meerdere :)
Ik heb zo’n zelfde tafeltje .op het balkon past het prima ben er erg blij mee Heb de pootjes gewoon gedraaid zo dat hij stevig staat.
Ja, dat vond ik destijds ook zo slim aan het tafeltje: dat je de poten kunt afstemmen.
Gezellig hoekje zo.