Hou je meer van honden of van katten?
Het Tea topic deze week is de vraag: Hou je meer van honden of van katten? Daar kan ik kort over zijn: ik houd meer van honden.
Houd je meer van honden of van katten
Hoewel ik opgroeide met katten houd ik, sinds we Trixie hadden, meer van honden dan van katten. Trixie was natuurlijk ook wel een superlief hondje. Altijd blij en enthousiast om je te zien. Zeker als ik Trixie vergelijk met Soep van mijn dochter Lucy is Trixie een bundel liefde. Soep begint al te grommen als ik haar kant op kijk. Ze is letterlijk geen katje om zonder handschoenen aan te pakken. Toch is er één ding dat ik erg bewonder aan katten en dat is hoe ze gewoon doen waar ze zin in hebben en zich niets van hun omgeving aantrekken.
Huisvlijt Linkparty Reminder
Deel hieronder jouw blogpost of een favoriete blogpost van iemand anders:
Houd je meer van honden of van katten?
Discover more from Huisvlijt
Subscribe to get the latest posts sent to your email.
Met honden heb ik het minst en katten komen bij mij ook niet in huis.
Heb ooit begrepen dat vrouwen en hoger oplgeleiden meer met katten hebben en mannen en lager opgeleiden meer met honden.
ik heb liever een hond, maar op een appartement gaat dat niet
de zoon heeft hier een binnenkat
Een @->- voor U.
Nou, heel simpel: ik moet van allebei niks hebben… Voor honden ben ik echt heel bang en loop ik gerust een straatje om, maar eigenlijk ben ik voor katten stiekem ook bang.
Eerlijk? Geen van beiden eigenlijk. Ik vind honden vaak nogal wild en overenthousiast, terwijl katten vaak onvriendelijk zijn. Daarom hebben wij een blauw-gele ara in huis (en verder nog 2 kleine vogels en een hele resem kippen!). Hier alleen maar dieren met pluimen in huis! Geen gedoe met haar, aanvallen of luid geblaf, haha!
100 % een kattenmens, ik heb al mijn hele leven katten. Ze maken mijn leven zoveel beter, en vroeger brachten ze ook rust bij mijn 5 kinderen.
Honden brengen toch meer rumoer (en werk!) met zich mee.
Wat mooi dat ze ook rust brachten bij je kinderen Gerd. En ik ben het met je eens dat honden meer rumoer en werk met zich meebrengen dan katten.