De eerste sneeuwklokjes 2021

Eerste sneeuwklokjes 2021

Ik heb de eerste sneeuwklokjes gezien! Tijdens mijn hardlooprondje op donderdag. Het is altijd weer fijn om die allereerste lentebodes te zien.

En twee dagen later zag ik bij ons in de tuin ook de eerste krokussen! Zie hierboven.

Sneeuwklokjes op Huisvlijt

Ik heb onmiddelijk het sneeuwpopje bij de foto in de header vervangen met sneeuwklokjes! En ik verheug me nu al op een leuk lente behangetje op Huisvlijt. Maar dat moet even wachten tot het officieel lente is, van mijn Innerlijke Calvinist.

Wanneer heb jij dit jaar de eerste sneeuwklokjes gezien?


Discover more from Huisvlijt

Subscribe to get the latest posts sent to your email.

Similar Posts

21 Comments

  1. Jaaaa de Sneeuwklokjes !! Ook hier al te zien voor dat de vorst en de sneeuw begon .Nu staan ze gewoon weer parmantig te bloeien dus ze hebben het weer overleefd ,zo mooi!!

  2. Ja hier ook sneeuwklokjes voor de deur, en krokussen tijdens mijn hardlooprondje! Dat zeer zwaar viel vrijdag, vanwege de winterstop die jij geloof ik niet gehouden had nou ik wel dus.

      1. Ja, ik doe even een weekje rustig aan, even zonder schema een gemiddelde afstand en dan de laatste week van het schema een keer overdoen, dat is de planning.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.