Dingen waar ik blij van word…
Soms kun je van heel simpele dingen blij worden. Zoals een mooie zonsopkomst, de was vouwen terwijl de kinderen binnendruppelen van school en studie en zien hoeveel de robotstofzuiger nu weer heeft opgeruimd!
Discover more from Huisvlijt
Subscribe to get the latest posts sent to your email.
Van een portie patat…
Oh ja, heerlijk! En dan met een klodder fritessaus erop!
Gewoon thuis genieten van de familie rondom je.
Gewoon vanmorgen met een kopje verse thee in het ochtendzonnetje genieten na een koude/natte dag van gister….zo fijn die weeromslag!
werkt dat goed in huis loopt dat niet overal tegenaan ?
Nee, de robotstofzuiger heeft een sensor en ‘ziet’ obstakels. Dan gaat hij gewoon terug of een andere kant op. Ik mag er graag naar kijken ; )
Dat mijn partner in de kamers is, van eten klaarmaken en opeten, koffie, bier en wijn en op de Oosterscheldedijk staan en 360 gr kunnen rondkijken
Zwaluwen die terug komen in de lente, madeliefjes, nieuwe kikkervisjes in de vijver, het gezelschap van mijn kleinkinderen, nieuwe brilglaze
Wauw, 360 graden kunnen rondkijken lijkt me heel bijzonder.
Fijne telefoontjes
Ik werd gister heel blij toen ik na een rondje fietsen thuis kwam en mijn vriend had gestofzuigd:D
Dat is ook heerlijk inderdaad! Fijne vriend heb je!
Een robotstofzuiger zou me een hoop ergernis besparen…
Ik ben elke dag weer blij met de mijne : )
Vandaag de hele dag buiten gezeten, man was bezig voor scouting, en het was helemaal ok dat ik langs kwam. Heerlijk, leuke mensen om me heen, en zo af en toe was het bar koud, maar ik voel me weer helemaal opgefrist!
Fijn dat je opgefrist bent. Zo’n dagje buiten is ook nog eens gezond.
Van een mooie kaart met fotos van ons dagje Leiden die mijn dochter stiekem had laten maken en opgestuurd had.
Een leuke vondst in de kringloop of op een rommelmarkt.
Wat superlief van je dochter zeg!