Hoe ik 20,- verdiende met hardlopen in 31 dagen
Last updated on November 15th, 2021 at 11:11 am
Ik las er voor het eerst over op Daantjes Groene blog. De a.s.r Vitality app.
Daantje schreef dat ze het vanwege deze app aan de stok had met haar partner Sander.
Gratis Apple watch?! Jaja…
Die had zich namelijk bedacht dat hij gratis een Apple Watch kon krijgen door mee te doen aan het a.s.r. Vitality programma. Dat is een app die je installeert op je smartphone. Vervolgens registreert die app wat je aan beweging doet.
Waar het op neer komt is dat die app je beloont voor bewegen en een aantal van je gegevens.
Ik gaf Daantje groot gelijk dat ze het geen goed idee vond.
Maar een tijdje later bekende Daantje schoorvoetend dat het toch leek te werken!
Toen besloot ik het ook te proberen!
Het werkt echt!
En weet je?
Het werkt inderdaad! Geld verdienen met apps kan!
Ik heb 20 euro aan bol.com waardebonnen verdiend door iets te doen dat ik toch al deed: dagelijks hardlopen.
Lees er alles over mijn ervaringen met de a.s.r. Vitality app op mijn hardloopblog.
Leestip
asr Vitality nieuwe voorwaarden….
Discover more from Huisvlijt
Subscribe to get the latest posts sent to your email.
Dat is wel heel erg tof zeg! Ik heb echt een hekel aan hardlopen anders had ik het wel een kans gegeven haha.
Je hoeft er natuurlijk niet persé voor te gaan hardlopen : ) Hij ‘telt’ bewegen. Het is dat ik nu eenmaal hardlopen goed te doen vind.
Wandelen oke maar hardlopen zit er hier niet in…ook niet voor waardebonnen :)
Ook met wandelen kun je punten verdienen. Het was niet mijn bedoeling om het te laten klinken alsof het alleen mar hardlopen werkt… Excuus.
Tof dat je zoveel hardloopt! maar 20 verdienen? hm, ik denk eerder dat je voor 20euro een stuk privacy hebt ‘verkocht’ aan de a.s.r. We geven met ons allen een hoop gegevens weg waar een verzekeringsmaatschappij veel aan heeft. Niet raar opkijken als ze er straks conclusies aan verbinden en het solidariteitsprincipe verder op de schop gaat. Als ze er 20E per persoon voor overhebben moeten die gegevens wel veel waard zijn voor de a.s.r., denk ik zo.
Ja, dat klopt. Ik vermoed zeker dat ik een stukje privacy heb ingeleverd. Maar ik vind het niet zo’n punt als ze zien hoeveel ik op een dag beweeg.
Wat een vondst, heel mooi meegenomen zo!
Ik weet het ook nog niet. Ik heb een app op mijn horloge die het een en ander bijhoud, dat vind ik eigenlijk voldoende.
Hm, ik laat het met alle liefde aan me voorbijgaan. Laat mij maar lekker wandelen. De zon is genoeg beloning;).
Leuk dat je me noemt in je blog. Sander gebruikt het ook nog steeds en verdient zo langzaam aan zijn horloge terug. Wat ASR met de informatie doet? Niet veel. Maar ze verdienen het geld terug doordat ze minder hoeven uit te keren, want lopen / sporten houdt je (mentaal) gezonder.
Ja, feitelijk heb je hetzelfde belang als ASR: zo gezond mogelijk blijven.
Wat tof van je. Erg mooi meegenomen ook. Ik houd niet van hardlopen anders had je mij ook gezien.
Ik heb dat soort dingen juist allemaal uitgezet in welke app dan ook. Het bijhouden van persoonlijke bewegingen brengt veel te goed ik kaart wat ik allemaal doe.
Love as Always
Di Mario
De waardebonnen zijn mooi meegenomen voor wat je normaal al doet. Hans